30 Mayıs 2012 Çarşamba

Dön baba dönelim.

Döndüm. döne döne dönme hastası oldum hayatım. Dönünce işler daha bir güzelleşiyor. Eski sevgililerimin hepsine tekmeyi koydum. Temcid pilavı işine döndü aşk hayatım amk. Herkes kendince bir şeyler yapmaya çalışıyordu. Bense yollarda gördüğüm çocuklara aşık olabilecek kadar baymış durumdaydım. Siktir ettim hayatı. İnanın bana böyle daha güzel dünya. Artık kendi cümlelerime kendi noktamı koyuyorum.


One Republic dinliyor musunuz? Ben bayılıyorum. her şarkısında ayrı bir hikaye,ayı bir yaşanmışlık buluyorum. 
Mesela good life.Aşk hayatı çıkmazda olan bir kızın hikayesi geliyor hemen aklıma.
Marchin on. ergenlikten gençliğe geçen bir çocuğun hikayesi. 
All the right moves. 1200'lerin fransası vampirler,cadılar,şovalye ve asiller. güzel leydiler.yakışıklı beyler. gözünü kapat. evet sen. İnan bana sende bu şarkılarda o kadar çok hikaye bulabilirsin. 


Ve solisti inanılmaz yetenekli. Özel hayatları beni ilgilendirmiyor. yada ne yaptıkları. Sadece şarkıları. 


Müzik o kadar güçlü bir şey ki tatlım, İnsanı yeniden doğuruyor. Saflık,güzellik,sevgi. her şey hayatına onunla tekrar giriyor. Sevecek birinin olmaması müzik sayesinde o kadar çok can yakmıyor. Birden sıfırdan doğamazsın ama seni iyileştiriyor. Daha iyi bir insan yapıyor. Büyüdükçe yaralarını kapatıyor ve bir daha açılmasına izin vermiyor. Belkide Lokman hekimin bulduğu ölümsüzlü ilacı budur. müzik ruhu öldürmüyor.Ölüdkten sonra da yaşatmak için herşeyi yapıyor. 
Hayattaki en güzel şey müzik. 
Bunun kıymetini bil.
Müziksiz bir hayat,ruhsuz bir bedene benzer. 
Kendini çok üzme şekerim.
Ben yine gelirim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder