14 Aralık 2010 Salı

Dikkat.! Zombi saldırısı kuralları.

(lanet girsin 3,5 atıım!!)


Efendim, bu sattten sonra bloğumu daha kutsal amaçlar için kullanmaya karar verdim.

Geçenlerde gördüğüm rüyayla başlamak istiyorum yazıma. 

En yakın arkadaşlarım olan Sena ve Devrim,ve Çok sevdiğim arkadaşlarım olan Büşra,Ayşenur,merve,miray,ve merti lanet birer zombi olarak gördüğümde bir kural listesi çıkarma isteği dolu olarak uyandım.

Toriumun ortasında en yakın arkadaşlarımı öldürmek rüyamı kabus derecesine çıkarsada, rüyanın sonunda insan olduklarını görmek -ya da ben zombi oldum çünkü bana çok normal görünüyorlardı- biraz daha rahat nefes almamı sağladı. 

ve bende şu kural listesini yazmaya karar verdim. Birşeyler yapmak lazım Arkadaş.! Ya hepimiz öldürülesi bir zombi olursak?

Bence bu zombi olayından etkilenecek ilk ülke biziz. AB denen canavar terbiyecisi bütün salak saçma deneylerini bizim ülkede uyguluyor. Ben eminim ki dünyanın sonunu da bu şahsiyetler getirecek.

Herneyse. 

(zombieland dan etkilenmiş olabilirim bazı maddelerimde haberiniz ola.)

10 Numaralı kural: Zombilerle dolu bir dünyada asla birisine şaka yapmaya çalışmayın.(yanınızda yüzde 90 bir insan olacaktır. Sakin olun kurtulabilirsiniz) Şakalar büyük hataları doğurur ve hata yaparsan kaçarın yok ölürsün.

9 Numaralı Kural:Büyük alanı ve terası olan bir yere gitmeye çalış. Örneğin; alışveriş merkezleri,Düğün salonları,yada hapishaneler.(hapishane güzel fikirmiş ya ama bi araba almak lazım ya.!) Ben AVM taraftarıyım çünkü orada su yiyecek her bişey bulunur.

8 Numaralı Kural: Arkadaşlarından hiç bir zaman vazgeçme. Gerekli durumlarda onlar hayatını kurtaracak kişiler olabilir.
(kendime not: yakınında durabilecek bir arkadaş bul. yada kendine hızlı bir araba al burdan çatalca mesafesi 15 dk sürecek türden.)


7 Numaralı Kural: Öyle boş boş saldırma.elinde sınırı olmayan bir alet edavat bulunsun ve birine vurduğunda da o edavatı biryere fırlatıp kaçma. Sakın ola ki kurşunu bitebilen bir tabanca alma alacaksan ya çifte ve mermilikle saldır :)


6: Bir tane mp3 bul şu pille çalışanlardan ve içinde apocalyptica varsa al. hastayım o adamlara ya. :)


5: Sokaklarda boş boş dolaşma bulduğun ilk yere gir ve saklan.Kokunu alabilir türdenlerseüstüne sarımsak veya başka kötü kokan birşey sür. GErçi o daha çok dikkat çeker ama.?. yada öldürdüğün bi zombinin kıyafetlerini alabilirsin. koku duymazlar di mi??!


4:Küçük şeylerin tadını çıkar. bu zombielandın kendi kurallarından biridir. bende çok sevdiğim için yazmak istedim. mesela en sevdiğin yiyeceklerin stoğunu yapabilirsin. Benim için bu antepfıstığı ve cevizli sucuktur.Bozulmaz en azından.


3:Kahraman olmaya çalışma,filmlere özenme.

2:Koşma kabiliyetini tekrarla kapalı alan bulursan sürekli koş.

veee;1:sakın ama sakın ama sakıın, AŞIK OLMA! Aşık olursan ya sen ya sevdiğin kız/erkek ölür.!

yeni bir açıklayıcı yazımda daha görüşmek üzere.
XoXo. :)


1 yorum:

  1. Burdan catalca mesafeai 15 dk surcek bi araba al hasta oldum :))

    YanıtlaSil