29 Mart 2011 Salı

Oyunun adı;Aşk Kan ve Gül.

İlk perde bitti. sırada ikinci perdemiz var sayın seyirciler. ikinci perdemizin genel adı:lys.


ama onu pek takmıyorum. benim için önemli olan ygs idi. çünkü neredeyse bir yıldır.ygs den çok lys ye çalıştım.
herneyse.
Sıradanlık kokan yeni bir gün. saat 17.13 akşam oluyor. birazdan annem odamın kapısını açıcak ve "yemek ne yapalım?" diyecek. biliyorum çünkü genelde böyle olur.


Ve ben odamda tekrar yalnız kalacağım. posterlerim anlamsız bir şekilde suratıma bakacak.Genelde yorum duymak istediğimde annem ve teyzemden çok posterlerime bakarım ben. Onların gerçek olduğuna inanmasam da beynimdeki söylemeye cesaret edemediğim  cümleleri söylerler bana. 
Ve en önemlisi de onlara bakarak bir şeyler başarırım. onlar bana ne olmak istediğimi de söylerler. genellikle yalnız olduğumdan,en yakın arkadaşlarım sanırım onlar. 


Neyse bırakalım değil mi mutsuz olmayı. yüzümü buruştur-unca çok çirkin oluyorum. hele ağlayınca halimi sormayın gitsin.


gözüm acıyor ya! Yüzümü demir tabelaya çarptım. Gözümün kenarında orjinal bir faça oluştu. hemde sınavdan çıkar çıkmaz. Ne ironi yahu.!
annemle izmire yerleşmeye karar verdik.bıktım bu lanet istanbuldan. yazdan sonra inşallah gidiyoruz. oradan yayın vermeye devam edeceğiz.


ilçeme dönmeyi asla ama asla düşünmüyorum. zaten üniversite biter bitmez yurtdışına çıkacağım.londra senin new york benim gezicem anasını satayım. benimde gezmeye hakkım yok mu?


yardırıcam yani.


merak etme biloğum bu aptal digitürk eğer seninle uğraşmayı bırakırsa çok daha fazla birlikte olacağız.


Size annem gelecek demiştim değil mi? 


Yemek hazırlamaya gidiyorum ben.

çok çok çok öptüm seni.

Havalar çok güzelleşti.

Yaz gelince benim burnuma hep karpuz kokusu gelir.


Dün gece o koku uyandırdı beni.ve yazın geldiğini haber verdi.


Öpüldün çok çok. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder